Translate

úterý 30. září 2014

Tajemné. Tetované, Krásně a Sexy. video


Zajímavá tatáž dokáže ještě dozdobit krásná těla. A pár zajímavých faktů vám při jejich docenění také neublíží.




Ve Spojených státech jste ještě před celkem nedávnem mohli jít za potetování za katr. V New Yorku je tetování legální od roku 1997, ve státě Massachusetts dokonce až od roku 2000.




Texas je jediným státem USA, jehož obyvatelé mohou ve volbách volit i z vesmíru.
Muž, který pomáhá s domácími pracemi, má statisticky mnohem více sexu.


Největším distributorem hraček na světě je řetězec McDonald's.




Nejvíce potetovaným člověkem na světě je Gregory Paul McLaren, jenž je potetován na sto procentech svého těla. A to včetně pusy, uší či předkožky.




Princ Charles nikdy nelétá ve stejném letadle jako jeho syn, princ William. Kdyby teoreticky došlo k pádu letadla s jedním z nich, britský trůn by měl stále dědice.







Poznejte první elektrickou motorku Harley-Davidson. video

Chystaný model Livewire se dostane v tichosti z nuly na sto pod čtyři sekundy.



Už magických 111 let je Harley-Davidson synonymem pro svobodu, kůžu a samozřejmě nejvíc po typický mohutný zvuk svých V-Twin motorů. Ale toto léto se poprvé známá firma vydává úplně jiným směrem, když představuje veřejnosti Project Livewire, svou první motorku, která je doslova na baterky. Odlehčenou konstrukci s využitím slitin hliníku rozhýbává elektromotor s výkonem 74 koní. Na něm je nejzajímavější, že má opravdu ohromný točivý moment, proto nepotřebuje převodovku a dokáže tudíž svým zrychlením konkurovat sportovním speciálům.
Vstup klasického výrobce je považován za přelomový ve vývoji elektromotorek, protože má sílu ji prosadit zákazníkům. Právě proto teď objíždí na Livewire turné USA a ukazuje stroj veřejnosti. Až podle jejich zpětné vazby se rozhodne v jaké podobě, a zda vůbec, pošle elektrickou motorku na trh. Uvidíme, jestli si tenhle futuristický stroj s designovými odkazy k tradici vyzkoušíme taky u nás. 

Asi je zbytečné připomínat, že odhadovanou cenu i podrobné parametry nechává výrobce otevřené. Šušká se ale, že do prodeje by mohl jít už příští rok. 
Samozřejmě firma všechny příznivce kultovní značky ujišťuje, že jde pouze o vykročení novým směrem a bublavý zvuk bude stále jednou z prvních věcí, co si při vyslovení slova "hárlej" vybavíme. Jen jestli to není tak, že nám ho budou pouštět přes reproduktor k elektromotorům - typ motoru si samozřejmě nastavíte na dotykovém panelu.






Tady jsou každopádně zatím známá fakta:
Motor: elektrický motor bez spojky
Výkon: 74 koňských sil 

Dojezd: 85 kilometrů
Doba nabíjení: 3,5 hodiny z obyčejné 220V zásuvky
Nejvyšší rychlost: 150 km/h

Sex na pracovišti je hit, který musíte zkusit

Chybí už jen statistika honění na firemních záchodcích.


Online seznamovací agentura eDarling provedla začátkem roku 2014 průzkum mezi 468 respondenty (70% muži a 30% ženami) ohledně sexu a flirtování v pracovním prostředí. Z výsledků vyplývá, že sexuální fantazie o kolegovi má skoro každý a většina proti sexu v práci absolutně nic nemá.
A že se teorie přenáší v praxi, dokazuje taky skutečnost, že 40% dotázaných už sex na pracovišti zkusilo. 62% své aktivní kolegy jistě tvrdě odsuzuje ("Stando, dyť máš doma manželku!"), ale ve skutečnosti by do toho šlo, když by se naskytla příležitost.
Nejžádanější prostor je ten, který dvojici skýtá dostatek soukromí: 58% respondentů se schovává v kanceláři nebo pracovním prostoru, necelých 39% upřednostňuje sklad, 23% si na to troufne i v konferenční místnosti a 21% volí nestárnoucí klasiku na toaletách. Naopak dle aktuálních anti-čadících trendů propadá kuřárna (2% hlasů), sexy není ani prostor u kopírky (8%) nebo výtah (14%)

Čas od času flirtují v práci takřka tři čtvrtiny dotázaných. Celých 42% přitom tvrdí, že to na jejich pracovní výkon nemá vliv, a dalším 39% flirtování dokonce pracovní produktivitu zvyšuje. Teď jenom váháme, jakým asi způsobem. Třeba u zaměstnanců pily to chápeme, protože větši samec toho prostě víc přeřízne. Ale v kanceláři?
Žhavé fantazie o někom z práce mělo přes 82% dotázaných. Skoro nikdo ale nesní o jednateli firmy (jen "teplá" 4%) nebo nadřízené(m) (přes 6%), vášeň naopak probouzí kolegové z týmu (42%).

Co se týče pracovního prostředí dotázaných, 28% pracuje ve firmě s 10-50 zaměstnanci, 23% naopak ve velkých firmách s více než 300 zaměstnanci. 52% jsou zaměstnanci na plný úvazek, 28% manažeři nebo senior manažeři, 15% na volné noze. Jojo, na volné noze...
Pokud jste líní a máte chorobně žárlivého protějška, dejte mu přečíst tenhle článek. Nebude vás chtít pustit do práce, což vám může přijít jenom vhod. Jen abyste za chvíli neřešili, proč má tak často přesčasy. Možná tam dře víc, než by se vám líbilo.
A ještě upozornění na nevhodné polohy, pokud chcete v práci skutečně pracovat:










Samičí žlučovitost: 25 příkladů, jak se nám partnerky zákeřně mstí

Když je naštveme (většinou bez důvodu), moc dobře vědí, jak nám to dát sežrat!


Třikrát za poslední měsíc jí píšu e-mail, kdy jedu s kámošema do Rumunska. Přesně na ten termín zabookuje dovolenou u moře. 

Vydrhla mi konvici s léta pěstovanou čajovou patinou. Týden jsem z ní čichal citronovou příchuť jaru. 

Vyhodila mi oblíbená trička, že prý jsou už sepraný, a nechala tam jen to fialový a pak ty hnusný, co mi dala k Vánocům. 

Po obědě si chci dát  šlofana a odpočívat, ale ona musí začít třískat nádobím.  

Se těším, jak doma chlebem vytřu mastný pekáč od kotlet, takový ty slaný připečeninky a ten rosůlek, víš, ale najdu ho v dřezu zalitej horkou vodou, prej, aby se ten ‚hnus‘ odmočil.  

Uklidila mi na stole a pak se divila, že se vztekám, když nic nemůžu najít. 

Schválně mi řekla, ať dám synovi lekci, a když jsem odešel, slyším, jak do něho vandruje slovy: „Tatínek to tak nemyslel.“

Přijíždím ze služební cesty, unavenej na dranc, čekám vřelý uvítání, teplou večeři, ale mezi dveřma dostanu koš s odpadkama, abych ho vynes, ještě než se zuju. 

Řekne mi, ať zařídím dovolenou. Celý den lovím
 last minute, projíždím katalogy, porovnávám ceny, práci nestíhám, šéf řve, a ona mi večer řekne, že jsem nic nezajistil a že si to už našla sama.

Volám, že už jedu a jestli nemám něco koupit, že mám hlad. Ona řekne, že ne, že je nakoupíno. A když dorazím, dostanu salát z tofu!

Chce vědět, kdy přijdu, a aby na mě zbytečně nečekala, řeknu že tak nějak večer. Přišel jsem v osm a byla zase uražená, že jdu pozdě. 


V restauraci řekla, že nebude jíst, ale pak mi stejně užrala půlku. A ještě mě obvinila, že jsem sobec, když jsem jí řekl, že mám hlad a že jí to radši objednám celý. 

Plouží se a stěžuje si, že jdu příliš rychle, přitom mezera mezi mnou a jí se  vůbec nezvětšuje. 


Koupím třeba uherák,  a slastně si ho dávám na chleba s máslem. Poulí na to oči, má chuť, ale nemůže, protože drží dietu. A tak mi aspoň řekne, že jsem tlustej.

Večer si vytáhnu máslo z ledničky, abych ráno nečekal, až změkne. Ona jde v noci na záchod, má hlad, namaže si rohlík tím krásně měkkým máslem a pak ho vrátí ztvrdnout do lednice!

Doma nechává otevřené všechny dveře, aby měla přehled, co právě dělám.

Řekne mi, že zavolá za chvíli, a pak čeká, až ji zavolám já, a ještě trucuje. 

Začne kontrolovat schránku, zrovna když čekám před dveřma s dvacetikilovou taškou, psem a basou piv.

Schválně na schůzky chodí dřív, aby mi mohla vyčítat, že na mě čeká.


Vyhodí mi šunku jen proto, že na obalu píšou, že se měla sníst včera.

Chce se jí na záchod pět minut po nasednutí do auta. Domů se vracet nechce a nejbližší pumpa je šedesát kilometrů daleko.

Volá mi, že ji nemusím vyzvednout na nádraží, když mám tolik práce, a pak mi vyčte, že jsem ji nevyzvedl. 

Stahuju něco přes noc, vypnu monitor, abych šetřil, a ona vypne celý počítač. Prý abych šetřil víc.

Mám milenku a ona mi naschvál volá, i když ví, že jsem právě doma s manželkou.

Když si ji nastěhuju po pár týdnech domů, okamžitě se okouká.


pondělí 29. září 2014

Naivní slečny se nechali sbalit mužem v domnění, že jde o opravdového Cristiana Ronalda. video

Falešný Cristiano Ronaldo


Fotbalista Cristiano Ronaldo je již několik let ve španělském Realu Madrid, ale množství fanynek má stále i v Anglii. YouTuber Joe Weller se proto vydal do ulic oblečený v dresu Bílého Baletu a samozřejmě nemohla chybět velká sedmička a jméno Ronaldo. Bezhlavě se toulal městem, dokud nenatrafil na mladé ženy, u kterých se zastavil, představil se jménem známého fotbalisty a balení mohlo začít. Navzdory prvotnímu neúspěchu se Joe nevzdával, vždyť se mu podařilo získat několik telefonních čísel od naivních dívek, které si mysleli, že před nimi stojí opravdová fotbalová superstar. Svou misi zakončil efektně, nejdříve si od zaskočeni slečny vyžádal objetí a hned na to i polibek na tvář, který však skončil rošťáckým otočením hlavy a políbením slečny přímo na rty. Inu, být (přitažlivou) fotbalovou hvězdou má své výhody.



Formule 1 končí na Nově. A Nova mlčí


Od roku 2015 pro ČR (a SR) bude na placených kanálech



Od příštího roku se na běžně dostupných a obvyklých televizních kanálech na F1 nepodíváte. Stejně jako na kvalifikace ME a MS ve fotbale.


Neradi bychom si mysleli, že je to hřebíček do rakve přenosů F1 v našich končinách... Nicméně fakt, že nikdo z nás v redakci Sport 1 a Sport 2 nesleduje, není důležitý, nejsme typický vzorek. Právě na tyto stanice se stěhují od roku 2015 pro Českou a Slovenskou republiku přenosy F1, dosud vysílané na TV Nova.
Co říká oficiální tiskové prohlášení? To, že "na základě uzavřené dohody budou sportovní programy Sport1 a Sport2 vysílat přímé přenosy všech závodů a kvalifikací F1 v letech 2015 až 2017." Včetně GP2, GP3. A součástí dohody jsou i exkluzívní práva k britskému dokumentárnímu seriálu Legendy Formule 1."

http://sport.idnes.cz/nova-uz-nebude-vysilat-formuli-1-dn9-/motorsport.aspx?c=A140929_132205_motorsport_par


neděle 28. září 2014

Čeští studenti představili nový prototyp formule!

Tým vysokoškolských studentů představil 29. července 2014 v areálu České zemědělské univerzity v Praze jednomístný závodní vůz formulového typu, který se již třetím rokem účastní prestižní série závodů Formula Student v Evropě.





CULS Prague Formula Racing je studentským projektem na České zemědělské univerzitě v Praze (ČZU) se zázemím na Technické fakultě. Pro rok 2014 tým opět navrhnul zcela nový monopost, jehož srdcem zůstává úspěšná implementace konceptu čtyřválcového motoru přeplňovaného kompresorem.


Monopost 2014 je prototypovým závodním vozem zkonstruovaným dle pravidel soutěže Formula Student/SAE. Základem monopostu je prostorný trubkový rám z oceli CrMo 4, který má mnohem lepší mechanické vlastnosti než materiál S355, jenž byl použit na předešlých dvou monopostech. Značným odlišením od předchozích vozů, které je vidět hned na první pohled, je zakomponování aero paketu, složeného z předního a zadního křídla. "Křídla byla navržena pro zvýšení přítlaku a stability vozu. Při konstrukci studenti vycházeli z profilů křídel malých letadel, které postupně optimalizovaly pro podmínky závodních disciplín.





Výraznými inovacemi prošla také zadní osa, především uložení diferenciálu, ale také náboje kol, těhlice, pedálová soustava a karbonový volant s implementovaným displejem, který je vyroben studenty ČZU. Stejně jako v předchozích letech, i nyní byl design karoserie svěřen do rukou studentů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Typický bílý čumák je zachován i pro tento rok. Inovací jsou však bočnice, které byly navrhovány s důrazem na jejich funkčnost či samostatně odnímatelný přední kryt deformační zóny.





Expendables 3. Do týmu Postradatelných díky sexu. video

Sestava akčních legend, která se už potřetí sešla ve filmu Expendables: Postradatelní, vzala do svého týmu vysloužilých žoldáků poprvé i ženu.



Je jí Ronda Rousey a otec celé akční série Sylvestr Stallone si Rondu Rousey vyhlédl, protože jde o šampionku bojových umění, kterou sportovní stanice ESPN před měsícem vyhlásila sportovkyní roku. K úspěchům v ringu a díky tomu i ke kariéře v Hollywoodu pomohl Rondě sex. Jejím receptem na úspěch v zápasu je totiž užít si těsně před začátkem trochu sexu: „Je to lékařsky ověřený fakt,“ tvrdí. „Když má žena před zápasem sex, zvýší si hladinu testosteronu. Je to přesně naopak než u mužům, ti totiž musejí před zápasem sexuálně abstinovat, ale ženám se doporučuje pravý opak. Takže pokud mám příležitost, jsem rozhodně pro.“




Jako bojovnice se představí i v akčním trháku léta. „Věřím, že jsem ta nejnebezpečnější neozbrojená žena na planetě. A přesně to taky ve filmu hraju,“ říká ke své roli sama Ronda Rousey.

Z jejích výkonů je nadšený i sám Sylvestr Stallone: ' Chtěli jsme do týmu přidat ženu, která by nejen obstála ve skutečném boji, ale dokázala by nakopat zadek všem Expendables. A myslím, že to by fakt mohla – snad s výjimkou Randyho.“






Fundraiseři jsou hyeny

Za dobrotu na žebrotu... ... aneb debilem snadno a rychle.


Rozhodla jsem s vámi podělit o svůj veselý zážitek s brigádou u neziskovky.

Prázdniny byly v plném proudu a stejně rychle, možná i rychleji, proudily i úspory nebohého studenta a mizely v propadlišti dějin. Já, ač Pražák jak noha, mám nejlepší kamarády v tom nejvzdálenějším koutě naší republiky, a sice na sladkém Těšínsku, proto jsem došla k závěru, že na další jízdu Regiojetem do tohoto úžasného regionu by si nebylo úplně na škodu ještě trochu přivydělat. A jelikož se o neziskovky zajímám už dlouho a shánění bylo opravdu na rychlo, rozhodla jsem se, že pro tentokrát zkusím fundraising. To byla teda blbost. U nejmenované ekologické organizace jsme nejdřív absolvovali čtyřhodinové neplacené školení v jakémsi zvláštním sklepení, samozřejmě povinně. Nejen, že s námi mistr školitel jednal, jako bychom trpěli pokročilým stádiem retardace, součástí bylo i nacvičování rozhovorů ve dvojicích, kdy naším úkolem bylo požádat souseda o finanční příspěvek, taková zaručená škola, jak to v praxi určitě funguje. První "milé" překvapení se objevilo záhy, když vyšlo najevo, že mzda nebude oněch avizovaných 90 kč/hod, ale jen 60,-. OK, říkám si, stejně to nedělám jenom pro prachy a hlavně když už jsem tady... Když jsem proškolená odcházela, byla jsem obohacena jedině o poznatek, že si školitel zásadně nepřeje, aby byli smutní lidé, kočičky, pejsci, stromy, listíčko a kytičky a že musím dodržovat "Desatero". (Jedná se samozřejmě o jakési desatero neziskovek, ale stejně mě to vždycky docela rozesměje). Pak mě napadlo, jestli jsou v tomto vnímání za "lidi" považování i fundraiseři. Jak se ukázalo, tak asi ne-e.

Abych to trochu zkrátila, naším úkolem bylo primárně získávat pravidelné dárce. Jednorázové dary v organizaci prý spíš nepřijímají. Zároveň nejsme kompetentní brát hotovost - s dotyčným se musí na ulici (!!) vyplnit formulář k zadání trvalého příkazu v bance. V tuto chvíli výkladu jsem si už začala ťukat na čelo - nemůžu si pomoct, ale pokud je někdo ochotnej podepsat na ulici trvalý příkaz bance, je to pro mě buď šílenec a nebo trouba. Jelikož sama nesnáším vlezlost, prostě jsem se těch lidí po krátkém úvodu vždycky zeptala, jestli by chtěli přispívat a jestli se mnou vyplní teda ten formulář (odpověď kupodivu vždycky "ne"), tak jsem jim dala vizitku a poprosila aspoň o podepsání petice, to mi přišlo fér. Docela mi pak celkem logicky zkazilo náladu, že ty peníze na účel, pro který se vybírají, vlastně vůbec nepůjdou, protože organizace je na dně a ta petice se možná taky vůbec nebude odesílat, protože je prý k ničemu. Ve stavu znechucené deziluze (i když jsem se už dřív trochu bála, že to bude nějak takhle) jsem se na konci prvního dne úplnou náhodou dozvěděla, že "správně" praxe funguje tak, že pokud druhý den člověk nezíská žádného dárce, tak mu ten den nezaplatí! Z téhle informace jsem dostala málem infarkt, ovšem není to všechno. Zatímco každý fundraiser musí touto předpotopní metodou získat aspoň jednoho dárce za den, koordinátorka má za úkol nahecovat fundraisery, aby těch dárců bylo aspoň šest za dva týdny, jinak také letí. Ve výsledku to pak vypadá, že hodná nic netušící paní potká na ulici "vyslance ekologické organizace", ve skutečnosi lačné hyeny, a dopadné hůř, než když padne do spárů armádě Jehovistů. Celá skupinka fundraiserů ji totiž za divokého pokřiku "finanční dar" sedře málem z kůže a nepustí, dokud neupíše pomalu i svoji duši. Ani jsem se pak nemohla divit, že když lidé viděli mé tričko s logem a desky v ruce, dávali se na zběsilý útěk (i když nemůžu tvrdit, že jsem si to neužívala, většinou se mě lidi až takhle nebojí, hahá).

Je docela zvláštní, že si některé organizace stěžují na nedostatek peněz, a přitom praktikují toto. Nejen, že není schopná zajistit si darování po internetu/přes sms nebo prostě jakkoliv moderně, aby si nedělala ostudu somrováním peněz na ulici, ale ještě sprostě zachází s lidmi, kteří to často s pomáháním přírodě myslí opravdu upřímně (což většina lidí z obou týmů, co jsem viděla, myslela. Bohužel to nikomu nevydrželo déle než dva dny.) Jsem si jistá, že informování lidí na veřejnosti spojené třeba s rozdáváním vizitek a informačních letáčků + např. vlastní stánek + např. propracovaný přehledný web, by byl mnohem adekvátnější způsob, jak dát o sobě vědět.
Jenže to bude muset evidentně ještě hodněkrát napršet a uschnout, než se stane podobný zázrak..

zdroj: tril.blog.cz


Gravity Festival. OC Arkády Pankrác. video

Gravity Festival je již za rohem!




17. 10. 2014 otřese Gravity Festival základy OC Arkády Pankrác, díky tomu nejlepšímu, co nabízí světová a tuzemská scéna taneční hudby. Nejbrutálnější bouře elektronické muziky v jednom večeru!

Na hlavní stage tanečního festivalu se od 22:00 postaví profláklá esa jako DJ Fresh z Velké Británie, nebo třeba nizozemská hvězda elektronické muziky Sandro Silva. Těmito jmény samozřejmě zástup protagonistů teprve začíná… DJ Kryder, TV Noise, Brian & Lafayette, Bon Finix & Tripmain a DJ Hrusha doplní výše zmíněné pány.



Gravity Festival nezůstává při zemi a ve spolupráci s rádiem Evropa 2 otevře i druhé pódium s názvem Feel the sound stage, na kterém se představí Robin Schulz ze sousedního Německa s českým Deep Deer a opět na to nebudou sami! Na pomoc jim přiskočí Chris Kaufman, E-lite, Faith či Eagle. 
Třetí vlna vstupenek za 499,- Kč se nyní otevírá k prodeji, a vy byste ji určitě neměli promeškat. Kdo si chce tedy na vlastní uši okusit nával hudební energie, který Gravity Festival přináší, měl by navštívit předprodej www.ticketportal.cz nebo infostánek v místě konání (OC Arkády Pankrác).